Współpraca i kontakt

Współpraca i kontakt

Piszę i redaguję teksty dziennikarskie oraz na blogi. Tłumaczę w obszarze trzech języków: polskiego, hiszpańskiego i angielskiego. Zajmuję się marketingiem online, SEO, sieciami społecznościowymi. Pomagam w organizacji eventów na wyspach.

Mogę zająć się też jakimś innym ciekawym pomysłem, który nie przyszedł mi do głowy i do zrealizowania którego potrzebujecie mojej pomocy. Piszcie.

ratunkumieszkamwraju@gmail.com

4 thoughts on “Współpraca i kontakt

 1. Witam
  Wybieram się w wrześniu na Fuertę i mam pytanie czy można chodzić z wykrywaczem metalu po plaży.
  Niestety nie lubię leżeć bezczynnie na słońcu i szukam sobie zajęcia na czas urlopu.
  Jeżeli możesz to daj znać czy coś na ten temat wiesz lub czy widziałaś ludzi chodzących po plaży z wykrywaczem .Jeszcze jedno pytanie szukam bazy nurkowej którą prowadzą lub pracują polacy .
  Wylatuję 28.09- będę wdzięczny za szybką odpowiedz.
  Krzysztof

 2. Witam może nie komentarz ,ale prośba o poradę jeśli mogę po krótce chodzi o to że chcę się osiedlić na kanarach jestem już na emeryturze (Wcześniejszej) ,praca już mnie raczej nie interesuje to czego się spodziewam to swięty spokój ciepły ocean szklaneczka wina wieczorem w kafejce i tyle uczę się języka wydaje mi się ze cos tam już umiem ale w praniu sie okaze 🙂 chodzi mi o garść informacji np o kosztach życia na m-c wynajęcie czegoś malutkiego do mieszkania czynsz +dodatkowe połaty -prąd woda TV i co tam jeszcze może być + koszty jedzenia (bez szaleństw zwykłe jedzenie w domu ) nie wiem czy mi emerytury starczy 🙂 jak zorganizować wyjazd czy np polecieć na tzw wariata wysiąść na lotnisku i kombinować co dalej czy polecieć na tzw wczasy i mieć tydzień czy dwa na ogarnięcie tematu miałbym jeszcze kilka pytań jeśli można a na razie pozdrawiam

 3. Witam.
  Mam pytanie może Pani wie dlaczego tak ciężko wynająć na Gran Canarii mieszkanie dla właściciela psa i kota? Dlaczego taka niechęć mieszkańców wobec naszych mniejszych braci?
  Drugie pytanie jeśli mogę ,to czy tam podobnie jak w Krakowie w sektorze pracy w turystyce jest silna nietolerancja wobec wieku,czyli tylko młodzi max 35 lat znajdują pracę.
  Dziękuję za udzielenie informacji.
  Pozdrawiam Pani czytelnik Jan Włoch.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *